חדר יוניברס 120
פירוט החדר
  • מיטת תינוק יוניברס משלבת עץ ולבן (רוחב 122 ס״מ, אורך 65 ס״מ, עומק 81 ס״מ)
  • שידת יוניברס (רוחב 86 ס״מ, עומק 48 ס״מ)

קלאסיקה, אלגנטיות עדינה ונעימה אלו הם המאפיינים של חדר יוניברס מבית סיגל חדר מיוחד מתאים לסגנונות עיצוב שונים, המיטה והשידה מינימלסטיות בעיצובן והחיבור ביניהן בתוך חלל קטן מותיר מרחב להתפתחות התינוק באופן חופשי

עוד על החדר מהחברה

מיטת תינוק יוניברס משלבת עץ ולבן – קווים ישרים עם רגלים גיאומטריות. שילוב הצבע והחומר מעניק מראה רך, נעים ואלגנטי על זמני, שעוטף בטבעיות את האווירה בחדר. אורך המיטה 120 ס”מ, גודל קומפקטי במיוחד, המאפשר סידור בחלל קטן עם מקום להכנסת פריטים נוספים לחדר. צבע : לבן משולב עץ מידות חיצוניות 122 ס”מ X 65 ס”מ X 81 ס”מ מידות מזרון 120 ס”מ X 60 ס”מ רגלי המיטה עשויים עץ בוק מלא, איכותי ועמיד פאות מלאות : פלטת הפאה עשויה מ HDF מלא, איכותי ועמיד- חזק במיוחד אישור תקן TUV גובה מזרון – למיטה 3 מצבי גובה התאימים להתפתחות התינוק המיטה הופכת למיטת מעבר בקלות על ידי הוצאת מוטות מסולם המיטה – יש לעקוב אחר הוראות השימוש של המיטה – אין צורך בחלקים נוספים. ניתן לנקות את המיטה בעזרת מטלית לחה בלבד.

שידת יוניברס מתאימה לחללים קטנים הודות לגודלה הקומפקטי והעיצוב המינימליסטי – קווים ישרים, ומראה על זמני. השידה עם אישור תקן TUV מעבדה אירופאית המאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי. השידה בעלת מסילות טריקה שקטה Soft close ששומרות על בטיחות התינוק של המותג המוביל Hittich עם טכנולוגיה מתקדמת, חדשנית שהופכת את השימוש לנוח, קל ואיכותי במיוחד. ניתן להוסיף לשידה תוסף החתלה. שידת יוניברס ברוחב 86 ס”מ מתאימה לחללים קטנים. צבע : השידה מגיעה בשני גוונים לבן בשילוב עץ דמוי אלון, רגלי השידה עשויות עץ בוק מלא מידות השידה : רוחב 86 ס”מ | עומק 48 ס”מ | 92 ס”מ השידה עשויה HDF חזק, עמיד ואיכותי במיוחד עם אישור תקן אירופאי TUV – מעבדה המאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי מסילות : Soft Close טריקה שקטה גודל המגירות : גובה 24.5 ס”מ יש לנקות את השידה עם מטלית לחה בלבד אין להשאיר את התינוק ללא השגחה על השידה.