חדר מטרופוליטן 120
פירוט החדר
  • מיטת תינוק מטרו משלבת עץ טבעי ולבן (רוחב 122 ס״מ, אורך 65 ס״מ, עומק 81 ס״מ)
  • שידת מטרופוליטן (רוחב 96 ס״מ, עומק 58 ס״מ, גובה 88 ס״מ)

חדרי URBAN מבית סגל בייבי 🛏️🪟🧸 חדרים של קלאסיקה, אלגנטיות עדינה ובמחרים סבירים. הכירו את חדר מטרופוליטן 120 עוצב בהשראה אורבנית עכשווית המייצרת סביבה מודרנית קיצבית אך עם רכות המעניקה שלווה ורוגע הודות לבאלנס בין המיטה, השידה והארון

עוד על החדר מהחברה

מיטת תינוק מטרו משלבת עץ טבעי ולבן ומעניקה מראה רך, נעים ואלגנטי עם עיצוב על זמני, שעוטף בטבעיות את האווירה בחדר. אורך המיטה 120 ס”מ, גודל קומפקטי במיוחד, המאפשר סידור בחלל קטן עם מקום להכנסת פריטים נוספים לחדר. מידות חיצוניות 122 סמ X 65 ס”מ גובה 81 ס”מ מידות מזרון 120 ס”מ X 60 ס”מ רגלי המיטה עשויים עץ בוק מלא, איכותי ועמיד פאות מלאות : פלטת הפאה עשויה מ HDF מלא, איכותי ועמיד- חזק במיוחד אישור תקן TUV גובה מזרון – למיטה 3 מבצי גובה התאימים להתפתחות התינוק המיטה הופכת למיטת מעבר בקלות על ידי הוצאת 3 מוטות מסולם המיטה – יש לעקוב אחר הוראות השימוש של המיטה – אין צורך בחלקים נוספים. ניתן לנקות את המיטה בעזרת מטלית לחה בלבד.

שידת מטרופוליטן מעוצבת בהשראה מודרנית קלאסית עם קווים ישרים ונקיים, בלבן עם רגלי עץ בוק מלא ונגיעות עץ בגוף השידה. היא עוצבה מתוך מחשבה פרקטית של שימוש בחללים קטנים עבור תינוקות. השידה ברוחב של 96 ס”מ והיא מחולקת ל 3 מגירות עם טריקה שקטה Soft close ותא אחסון – כך שניתן לשמור על סדר הפריטים בקלות. צבע : השידה מגיעה בצבע לבן עם נגיעות עץ טבעי מידות השידה : רוחב :96 ס”מ | עומק 58 ס”מ | גובה 88 ס”מ השידה עשויה HDF חזק, עמיד ואיכותי במיוחד אישור תקן אירופאי TUV מסילות : Soft Close – טריקה שקטה של המותג Hittich רוחב המגירות : 45 ס”מ רוחב תא האחסון: 45.5 ס”מ על 35 ס”מ יש לנקות את השידה עם מטלית לחה בלבד אין להשאיר את התינוק ללא השגחה על השידה.